Zdravím všechny z mého blogu

Už dlouho jsem se chystala vytvořit si blog, ale nevěděla jsem, jak na to. I když je to vlastně jednodušší, než-li utvořit stránky.

Ale teď jsem se k tomu konečně dostala. Možná si říkáte, proč ještě blog, když mám stránky – to proto, že stránky jsou přeci jenom statičtější nežli blog. Samozřejmě, že stránky neopouštím, ba naopak! Ale chci využít i blog, do kterého bych chtěla psát mé postřehy, vkládat fotky toho, co zrovna tvořím, udělat jednu část věnovanou jenom receptům mé oblíbené italské kuchyně….nechat větší prostor i mým příznivcům…. A stránky používat dál hlavně jako galerii…

No uvidíme, co z toho nakonec vznikne…. Hlavně nezapomeňte, že každou vaši reakci přivítám, aby byl tenhle blog co nejhezčí.

Kajka

3 thoughts on “Zdravím všechny z mého blogu

  1. tak to tě chválím, Klárko, jsi pilná holka a já si moc ráda přečtu nějaký vyzkoušený italský recept na mňamku bez masa…do korálků se nehrnu, páč bych si ulomila ruce.. radši se pokochám tvými výtvory. tak hodně štěstí a někdy brzy zase na veděnou :))

  2. Zdravím vás Kajko, moc se mi u vás tady zamlouvá 🙂 Začala sem dělat korálky ale netuším jak omotáváte ty stonky a čím, poradíte mi? Jinak všechna čest vaší práci s truhličkama ai s mýdlem

  3. Chtěla bych poděkovat za všechny nápady a ukázat, co se povedlo mě. Mám ráda ruční práce a snažim se o věci,které nejsou jednoduché.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s